İzmir.net.tr – İzmir Şehir Portalı

Gaziemir’de Garo Mafyan gecesi

ŞEF Ferda Yılmaz yönetiminde sahne alan Gaziemir Belediyesi Popüler Müzik Korosu, Garo Mafyan Özel Konseri’yle izleyenlere unutulmaz konser yaşattı. Konuk sanatçılar Kuşum Aydın ve Jale Bekar şarkılarıyla geceye ayrı bir renk kattı. Konserde sürpriz nişan töreni düzenlendi

Gaziemir Belediyesi kursiyerlerinden oluşan 90 kişilik Popüler Müzik Korosu Atatürk Kültür Merkezi’nde ‘Garo Mafyan Özel Konseri’yle sahne aldı. Türk müziğinin önemli isimlerinden Garo Mafyan onuruna düzenlenen konserde koro, sanatçının Türk Pop Müziği’nde yer edinmiş eserlerini seslendirdi. Hakan Eren’in sunuculuğunu üstlendiği gecede Şef Ferda Yılmaz yönetiminde koro ve solo şarkılar seslendiren koristler, seyircinin gönlünü çalmayı başardı, seyirciden tam not aldı. Belediyenin Çocuk Korosu da konserde performans sergiledi. Garo Mafyan’ın ailesi ile katıldığı özel konserde Kuşum Aydın ve Jale Bekar konuk sanatçı olarak sahne aldı. Koroya övgüler düzen konuk sanatçılar, dansları ve hareketli parçalarıyla konsere renk kattı, seyirciyi mest etti.

SÜRPRİZ NİŞAN TÖRENİ

Garo Mafyan’ın onur konuğu olarak katıldığı ve Mafyan’ın desteğiyle üne kavuşan sanatçıların sahne aldığı özel konserde sürpriz nişan töreni düzenlendi. Orkestra üyelerinden Murat Barbaros ile koristlerden Burcu Sayan evliliğe giden yolda ilk adımı attı. Genç çiftin nişan yüzüklerini Garo Mafyan ile Kuşum Aydın taktı. Sürpriz törende duygu dolu anlar yaşayan çiftin heyecanına seyircilerde ortak oldu.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ