İzmir.net.tr – İzmir Şehir Portalı

Öğrencilere belediyeciliği anlattı

BUCA Belediye Başkanı Levent Piriştina, kendisini ziyaret eden SEV Okulları öğrencilerine belediyecilik ile ilgili bilgi verdi.

SEV Okulları öğrencileri belediye yönetimi ve faaliyetlerini Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’dan dinledi. Belediyecilik hakkındaki saha ödevlerini Buca Belediyesi’ni inceleyerek yapmak isteyen öğrencileri Belediye Meclis Salonu’nda ağırlayan Başkan Piriştina, çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verip, birimlerin faaliyetlerini anlattı.

Belediyeciliğin sadece yol, asfalt, kaldırım yapmak demek olmadığını belirten Başkan Piriştina, Buca Belediyesi olarak insan odaklı, iyi ve kötü günde vatandaşının yanında olan, yaşamı kolaylaştıran ve kalite katan çalışmalar yapmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Buca Belediyesi’ndeki 3 yıllık görev sürecinde yapılan çalışma ve projeleri kapsayan faaliyet filminin gösterimiyle öğrencileri genel olarak bilgilendiren Başkan Piriştina, öğrencilerin sorularını ayrıntılı olarak cevapladı.

Keyifli geçen belediyecilik dersinin ardından başkanlık makamını ve belediye birimlerini de gezip, inceleme fırsatı bulan öğrenciler, Başkan Priştina ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ