İzmir.net.tr – İzmir Şehir Portalı

Torbalı’da Ceceli rüzgarı

İZMİR’in Torbalı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda düzenlenen etkinlikte Mustafa Ceceli sahne aldı.

Torbalı Belediyesi’nin davetlisi olarak ilçeye gelerek 7 Eylül Stadyumu’nda konser veren Türk pop müziği şarkıcısı Mustafa Ceceli, şarkılarını binlerce kişi için söyledi. Torbalı halkı, 7 Eylül Stadyumu’nda hazırlanan konser platformuna çıkan Mustafa Ceceli’ye şarkılarında eşlik etti. Mustafa Ceceli’den önce sahneye çıkan Toprak Kardeşler de söyledikleri birbirinden hareketli rap şarkılarıyla geceyi renklendirdi.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Torbalı Belediye Başkanı AK Partili Adnan Yaşar Görmez, 19 Mayıs’ın Türk tarihindeki anlamlı günlerden bir tanesi olduğuna değinerek, “Bu vatan için şehit düşenleri, yaralanıp gazi olanları unutmamalıyız. Onların canları pahasına sahip çıktıkları vatanımıza bizler de aynı irade ile sahip çıkmalıyız. Birlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştirmeli vatanımız üzerinde alçakça emelleri bulunanlara geçit vermemeliyiz. Bu doğrultuda gençliğimizi de geleceğe hazırlamamız gerekiyor. Torbalı Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz projelerde ve yaptığımız etkinliklerde gençliğimizin geleceğe daha güçlü girmesine gayret gösteriyoruz” dedi.

İZMİR, DHA)

FOTOĞRAF

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ